chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 24.06.2011

Vložil: Oliver Soboňa

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:čo sa písalo v minulosti

Ubezpečujem Vás, že vychovávateľka ani nikto iný nemá z bufetu zisk, okrem majiteľov... teda o relatívne zisk, ako som spomenul bufet nemá také zisky aby pokril celkové náklady na jeho prevádzkovanie. Ale je vhodný na uhrádzanie obedov. Toto musíte vyriešiť Vy s vychovávateľkou, ja nedokážem rozlíšiť komu to kupuje a niesom tam od toho, aby som robil detektíva takouto formou. Pre veľký záujem Vám teda prisľubujem, od septembra sa v bufete nebudú predávať chipsy a dávať na dlh. Ku KOLE sa vyjadrovať nebudem, evidentne to nemá význam. Ale ako vidím sú tu ľudia, ktorí si to všimnú. Takže špeciaľne pozdravujem pani(slečnu) "LENU". Má krásnu fantáziu, ako s nás vytvorí priam "organizovanú zločineckú skupinu, ktorá okráda deti : )) Ľudí máme aj v školských radoch, ktorí nám podávaju informáciu, a zvyšujú predaj za čo ich podplácame" Toto je fakt dobré, ale akurát do TV ako nejaký kriminálny seriál. Usúdte sami, kto by takúto "mafiu" tvoril pre 2x horálky, 1x chipsy a 2x ovocnú tyčinku predané v bufete?? Nemyslím si, že sme predražený. Samozrejme, že si nemôžeme dovoliť ceny Tesca. KUCHYŇA: Viete o tom, že na varenie v školských jedálňach sú normy, ktoré musíme dodržiavať. Napríklad: postup prípravi, druhy jedál, počet druhou mäsa a sladkého do týždna. Ponúkame široký výber jedál na deň preto možno máte pocit, že sa jedlá často opakujú. Ale nemôžeme variť nič iné ako máme predpísane v knihe a tam je tiež obmedzený počet jedál. Ja dúfam, že nájdeme niekde kompromis, aby Vás bolo čo najviac spokojných. Za kritiky, ktoré boli na mieste Vám ďakujeme a budeme robiť všetko preto, aby sme prípadne nedostatky odstránili.


Späť na diskusiu