chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 21.06.2011

Vložil: Ladislav Durkovic

Titulok: Re:Re:Obecná škola

Aj keď Váš príspevok nevyzerá ako príspevok žiačky, v každom prípade oceňujem kvalitu príspevku - tomu sa hovorí diskusia. Kultivovane napísané názory.

A k bodu 5 doplním - čo by ste spravili ak by vás čakalo pred školou dieťa celé popŕhlené, trpiace strachom a bolesťou, po tom ako ho napadli na vyučovacej hodine? Nielenže chlapec dievča, ale štyria chlapci a ešte k tomu žihľavou. A nik vášmu dieťaťu nepomohol, nezastavil ich a neriešil. A vaše dieťa v plači, zrútené by vám len opakovalo že "do školy prosím už nechcem ísť". Neurobili by ste všetko preto aby ste ho tohto strachu zbavili? A ako je možné že tomu škola nezabránila?
A dokážete uveriť tomu že prupovídka že niekto (ja) vyfackal žiaka nie je pravdivá. Na zdravie svojich detí a rodiny Vám prisahám že som dieťa nevyfackal. A Boh mi je svedkom a nebojím sa že pravdu dokážem. Len mi je veľm ľúto že niekto dokáže šíriť lži a ešte viac ľúto že niekto tomu dokáže uveriť. Hneď tu je aj druhá otázka, ak by rodič naozaj napadol deti v škole, akože škola tomu nezabránila? Akože hneď nevolala políciu? Už len z logicky veci Vám musí vyplynúť že je to celé výmysel s jasným zámerom - ktorý - našťastie nevyšiel.

Ešte raz ale oceňujem kultivovaný vstup do diskusie. Podpísať sa ale vlastným menom by nezaškodilo, či sa bojíte vedenia školy, alebo ho rovno reprezentujete? Charakterní ľudia tu doteraz nemali problém podpísať sa aj vlastným menom.


Späť na diskusiu