chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 19.06.2011

Vložil: LEntilká

Titulok: Re:Re:Obecná škola

Milá matka , :)
no vám muselo niečo velmi tvrdo do hlavičky udrieť ,keď ste sem toto napísali . Neviem či sa mám nad vašim príspevkom rozplakať alebo zasmiať . Som žiačka na tejto škole a nesúhlasím s tým čo ste sem napísala. Toto je fórum na ktorom sa môže vyjadriť každý . Tak vám chcem objasniť pohlad žiaka na váš návrh .
Prvý bod : žiadne mobilli . Prosím ?! prepáčte ale možno si väčšina rodičov ktorý majú na to čas chodí pre svoje deti každý deň po škole autom . ibaže ja som žiačka ôsmeho ročníka a chodím domov pešo . predstavte si , že by som nemala pri sebe mobil a niečo by sa stalo . často sa mi napríklad stalo ,že po mne pohukovali robotníci . v takom prípade som zakaždým mobil vybrala a volala mame ,aby to videli . nehovorím ,že by sa mi hneď muselo niečo stať ,ale náhoda je blbéc . A keby som ten mobil nemala ,tak podľa vás by som mala utekť zase za učitelkou do školy aby som si mohla zavolať ? ...Ďakujem neprosím !
bod 2 : súhlasím , podla mňa sú to zbytočnosti :)
Bod 3 : nechápavo si dokola čítam tento bod . Bez urážky ale ak ste vy a rodičia ,ktorý s týmto bodom súhlasia natoľko neschopný ,že nedokážete svojmu dieťaťu spraviť ráno desiatu a dať mu do školy pitie tak ste na tom dosť zle. prečo to riešiť drastickým spôsobom ako je to ,že v bufete nebude nič sladké ,slané ani sladké nápoje ? namiesto toho aby ste mu tú desiatu spravili mu dáte do školy 2 eurá a samozrejmo ,že dieťa si kúpi to najnezdravšie :) a keĎ už napríklad ráno nestíhate robiť desiatu a ani mu nechcete dať peniaze ,tak si dajte tú námahu a dohodnite sa s bufetárkou ,že keď príde vaše dieťa do bufetu (hocaké dieťa ) a bude si chcieť dať na dlh tak sa ho spýta ako sa volá (priezvisko ) a ak to bude vaše diťa a vy si to nebudete želať tak mu to jednoducho nedá ..a takto sa to dá riešiť zo všetkým .ak nebudete chcieť aby si kupovalo chipsy tak jednoducho zájdite do bufetu a dohodnite sa :) a neriešte to takto :) dalej 4-ka : značkové oblečenie :) ja ho napríklad nenosím .nepotrpím si na značký .ale aj taký sú .iaže tdú chcieť . niektorý ludia žial majú tú potrebu ukazovať na ččo všetko majú :) a s 5-kou súhlasím ..podla mňa je to dobrý nápad. napríkeťa z prvého stupňa vynadalo že som P...A a to len kôli tomu lebo som mu slušne povedala nech tak nebehá :)
To je všekto čo som chcela :) ak som vás niečím urazila ospravedlňujem sa :)


Späť na diskusiu