chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 18.06.2011

Vložil: Pepa

Titulok: Je mi z Vás zle!

Chodím do tejto školy 4 roky a nie som so školou veľmi spokojná, ale je pravda, že má toľko výbavy čo niektoré školy nemajú ani s polovice! Mám k p. Riaditeľke nejaké výhrady, ale celkovo sa mi páči jej prístup ku škole, k akciám, atď.. Som veľmi prekvapená aké veci tu riešite (k pár veciam som sa vyjadrila). Najprv tu riešite aká bola p. Riaditeľka zlá, ako nevedela niektoré veci ohladom peňazí dokázať, nedala riaditeľské volno... ale Vy ste si asi neuvedomili, že keď ho dá tak zase nadávate, že koľko majú tie deti voľných dní a vôbec sa neučia, nemáte ich kam dať; ale zase ste si neuvedomili, že aj mi potrebujeme iný oddych ako keď máme prázdniny? Tým som myslela, že potrebujeme/chceme iné voľné dni ako tie nariadené. Potom k bufetu: nedávajte svojím deťom 2 eurá, ale spravte mu desiatu! To je až taký veľký problém? A že nemá predavač/ka dávať jedlo na dlh, ale keď si dieťa napr. zabudne desiatu a nemá peniaze tak si dá na dlh. A polovica detí si buď kúpi rohlík alebo koláč.
Keď sem napíše nejaké dieťa a nemá v poriadku gramatiku tak sa všetci do neho navážate aj keď má pravdu. Si to uvedomte! A toto nieje s polovice všetko o čom tu píšete. P. Riaditeľka dala do tejto školy veľa. Človek aby si to prečítal a dával pozor na chyby aby Vás "nenahneval"!!! Učitelia sú to dobrí, teda okrem pár výnimiek z minulých rokov, tak neviem čo riešite!


Späť na diskusiu