chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 17.06.2011

Vložil: žiačka 2

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Ma ZS skuskove obdobie rovnako ako VS?

Milí rodičia.
Toto už sa nedá čítať...
Ja nejdem tu brániť pani riaditeľku ani nikoho, ale sa zamyslite čo bude zo školou teraz? Odíde riaditeľka a určite sa nebude ani 5 ľudí hlásiť n to miesto. Tak čo bude ďalej? Príde niekto kto tú školu dá na uplne nulovú úroveň a budete spokojný len preto, že tam není pani J. ? No tak poviem vám len to, že ubližujete teraz škole, Záhorskej Bystrice ale hlavne budú žiaci trpeť... som žiačka na tejto škole nebývam v ZB... ale chodím na túto školu už 4 roky (o chvílu 5) a nemôžem povedať ani pol slova. Moji rodičia tak isto nie. Škola má naozaj úroveň. A to, že vy vidíte len CHYBY a nič iné vás nezaujíma lebo vám niekto niečo natlačil do hlavy je už váš problém. ALe to si riešite neviem kde.. ale nie na našej pani riaditeľke !!!

Ešte mám pár slov na srdci...
Je smiešne ako si mylsíte, že v mene "žiakov" píšu učitelia a neviem kto... to chcete povedať, že žiaci nemôžu mať svoj vlastný názor na to čo sa v škole deje? Mne odobne je s tohto veľmi zle lebo ja mám rada pani riaditeľku a kedže idem do deviatej triedy zmeny si myslím, že prišli pre nás ako žiakov 8 triedy dosť nevhod. Príde nový riadeteľ/ka a môže zmeniť celý pedagogický zbor. A to nejmanej potrebujeme.

A pani Ringelband naozaj neviem vôbec kto ste. Ani ma nič do toho. Ale naozaj nechápem čo teraz riešite tu stále. Ste v každom príspevku! Veď stou škoulou nemáte 2 roky nič spoločné! Za dva roky sa toho dosť zmenilo to môžem aj ja posúdiť! Tak tu neviťahujte stále históriu školy. !!!

A inak milí rodičia :) Myslím si, že my na druhom stupni sme rozumný žiaci... a vieme posúdiť čo sa v škole deje. A naozaj vy neviete vôbec nič o tom ako prebieha vyučovanie a podobne. To vieme najlepšie my. Takže... :)

"Môžete otvárať šampanské lebo váš "plán" vyšiel :) Gratulujem ... "


Späť na diskusiu