chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 17.06.2011

Vložil: žiačka

Titulok: Re:Re:Re:Ma ZS skuskove obdobie rovnako ako VS?

Milá pani Ringelband :)
je mi veľmi ľúto , že vaše dieťa bolo šikanované . Ale riešiť tento problém ste mali riešiť trošku skôr . pokiaľ viem , tak vaše dieťa sem nechodí už aspoň dva roky. a podľa môjho skromného názoru je to dosť dlhá doba na to aby ste si tento problém vyriešili. Samozrejme , vy vidíte chybu iba v škole , ako väčšina rodičov , ale čo tak pozrieť sa v tomto prípade aj na seba . Možno bola chyba aj vo vašom dieťati ( týmto vás samozrejme nechcem nijak uraziť ) ale keď sa v 7 rokoch dieťa pocikáva tak je podľa mňa normálne , že deti ,ktoré ešte niesú plnoleté ako vy , sa posmievať budú . Aj vy by ste taká bola . Sú to deti , bohužiaľ si to musela odniesť vaša dcéra. Ale povedzme si úprimne , vždy je niekto kto je v triede "slabší" (keď to tak môžem nazvať ) bohužiaľ v dnešnej spoločnosti to tak je . Mňa to naozaj úprimne mrzí , to ako ste to sem napísali bolo smutné . Len si nemyslím , že práve tento príbeh sem patrí . Viete je to už dávnejšie a tu sa rieši prítomnosť . Prečo sa rodičia takto nepostavili proti riaditeľke ? podľa mňa preto , lebo pár nespokojných rodičov , ktorý nemajú dobré skúsenosti s touto školou využilo situáciu že pán Ďurkovič tento problém takto zverejnil . Naozaj . Spýtajte sa sama seba či chcete tento problém s vašou dcérkou a jej šikanovaním na našej škole riešiť až do vtedy kým odíde pani Riaditeľka. Žiaľ , podarilo sa vám to . vám to môže byť už srdečne jedno . Ibaže podľa mňa u vás to nieje to , že chcete upozorniť rodičov na to ako je táto škola "zlá " ale riešite si tu svoj komlex , ktorý vám žiaľ spôsobila p. Riaditeľka a bývala p. Zástupkyňa. tak prosím , to , že vaše dieťa bolo šikanované nieje iba chyba či už pedagóga ale priamo p.Riaditeľky . Vždy je chyba na dvoch stranách . Viete každý robí chyby .aj ona je iba človek . a to ,že sa proti nej postaví zrazu tak veľa rodičov , ktorý majú z ničoho nič tolko problémov a sťažností . No uznajte sama, či by ste to zvládla . Lebo toto je verejné ohováranie . a to nikomu príjemné nieje . Vy by ste to mali vedieť ale najlepšie , keďže podobne napádaný bol váš blízky , Vaše dieťa .


Späť na diskusiu