chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 17.06.2011

Vložil: OPO2

Titulok: Re:Riaditeľka školy odstúpila

na tejto skole som uz 8 rokou + 3 roky v skolke a za dobu co tu bula tato riaditelka sa to len zlepsovalo takze som rad ze som spravil prijimacky na Bilikovu a nezazijem tu katastrofu co tu nastane potom co ste ju vyhnali . Akoze beriem par chyb spravila je len clovek ale som si na 99,9(periodickych) % isty ze keby tu boli dokazy o skutocnej sikane tak by to riesila. Ale ak jednoucho neboli dokazi ani spolahlivy svetkovia tej sikany tak jednoducho nemoze nic robit ak uz by sebaviac chcela =P. Skratene za dobu co tu bola tak tato skola vzkvetala pribudli ihriska, klziska , bolo par zlych ucitelov ale nakoniec sa to vyriesilo a mame jednych z najlepsich co sa daju pre statnu skolu zohnat dokazali ma naucit tak ze som komparo spavil - Sj- 87% a M- 90% a spravil som spolu s 1 spoluziackov spravit prijimacie skusky na bilingvalne studium na Bilikovej a ina spoluziacka pravila ties prijmacie skusky na 5-rocne Bilingvalne studium takze si myslim - Kebyze tuto riaditelku nevyzenete jak banda primitivou tak by sme do par rokou mali pocitace pre ucitelov a viacej interaktivnych tabul . Sprepacenim ale ste hulupaci !


Späť na diskusiu