chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 15.06.2011

Vložil: žiačka

Titulok: Re:Re:Ma ZS skuskove obdobie rovnako ako VS?

Pre boha !prestante tu už všetci len na tú školu nadávať ! veď je koniec roka! čo ste čaklai! na každej škole je to rovnako!akcie,výlety,program ! nemohli ste čakať,že na konci roka sa bude normálne vyučovať ! a keď tu niekto hovorí a opravovaní známok..tak nič proti nikomu ale decká..(alebo ich rodičia kedže sa tu sťažujú) si to majú zariadiť tak aby tie známky na poslednú chcvílu nemuseli opravovať ! óó a ešte k tomu riaditelskému volnu..som si istá ,že keby to riaditelské volno dala tak aj nato budete nadávať.! to nemáte už nič iné na práci len sa ti stále sťažovať.?! Tak načo ste sem to decko dávali keď sa vám nepáči ! neviem či sa školy napríklad v Petržálke ,dokonca s väčším množstvom žiakov,podobajú výbavovo na tú našú . máme tu umelé ihrisko,futbalové,antuku,ladové ihrisko, máme interaktívnu tabulu, počútače aj na 1. aj na 2. stupni !robili sa nové WC...viem o čom hovorím..prešla som už troma školami a táto má zatial najlepšie vybavenie.A čo sa týka tých učitelov čo podla vás tak odchádzajú...to nieje iba kôli riaditelke..je to kôli deckám na škole,pretože sú drzé a keď si učitel už niečo dovolí povedať "vášmu" dokonalému decku tak mamička/otecku sú na druhý deň už nadupkovaný v škole dobre že né zo žiadosťou aby ten učitel odyšiel...! ja nehovorím,že tá riaditelka je dokonalá ale pre túto školu spravila vela.! tak prečo si všímate len to zlé ! aj tak vy do tej školy nechodiíte čiže vy môžte o tom vedieť minimum ! a výučba je tu tiež dobrá . učitelia majú úroveň a vy im do toho nemáte čo hovoriť. pri tých deckách čo tu musia učiť by som ja nevydržala ani deň!! tak sa skúste zamysliet nad tým č je na tejto škole pozitívne a nie stále hladať to negativne !


Späť na diskusiu