chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 14.06.2011

Vložil: Ladislav Durkovic

Titulok: Re:Re:Deň detí?

Pan Bosnak ma informoval o tom ako bolo informovane o podujati a teda naozaj beriem vinu na seba. Napriek tomu ze som sa dost intenzivne pohyboval po obci, podujatie som nezaznamenal. Dcera nebola minuly tyzden v skole, ale dalsie dve mamy mi pisali ze ich deti letacik nedostali.
V kazdom pripade ospravedlnujem. Moja vina ze som to nezaznamenal, ale umyslom mojho prispevku bolo naopak poziadat, aby sa aj vzhladom na odlisne nazory nevytvarali nejake nenavistne skupiny za a proti, lebo to nikomu neprospeje. Diskusia sa da viest aj korektne a otvorene. Nerad by som aby taketo emocie sprevadzali uplne standardnu verejnu diskusiu o kvalite skoly v nasej mestskej casti.
V tomto pripade som naozaj pochybil, ale vychadzal som zo svojich skusenosti a aj v maili som sa panovi Bosnakovi ospravedlnil. Ospravedlnujem sa aj teraz verejne.
Ostava mi len verit, ze aj ja sa niekedy dockam ospravedlnenia za sirenie niektorych reci...
Dohodli sme sa ze ma zaradi do mail listu a nabuduce mi da vediet aj emailom. Pripravu tohto podujatia velmi ocenujem a len lutujem ze sme sa o nom nedozvedeli. Na buduci rok som mu prislubil podporu aktivnou pomocou pri priprave podujatia. Takychto podujati nech je v Zahorskej Bystrici co najviac!


Späť na diskusiu