chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 13.06.2011

Vložil: Ladislav Durkovic

Titulok: Re:Re:Riaditelka sikanuje rodica a zneuziva svoje postavenie

Dobré vedieť aké verzia je vymyslená pre krivé obvinenie. Na vašom mieste pani družinárka, keď ste to boli vy a všetko ste videli a aj vaše deti ktoré boli pri tom, by som zvažoval svoju podriadenosť a odovzdanosť pani riaditeľke aj za cenu obivnenia z krivého svedectva. To je mimochodom trestný čin. Narozdiel od toho čo som robil ja. Len vás varujem, lebo som si istý že v tomto pomstychtivom snažení možete urobiť veci ktoré nie sú nielen správne, ale uškodia v konečnom dôsledku vám a ešte aj deťom. Dobre viete že všetko je len dodatočne vykonštruovaná pomsta za to že som si dovolil dať priestor rodičom aby sa verejne vyjadrili a nie márne bojovali s riaditeľkou a jej ignoranstvom za dverami riaditeľne. Mám dosť svedkov ktorí mi dosvedčia že som deťom neublížil a naozaj je veľmi vážna vec čo sa stalo v škole mojej dcére a to že som musel ísť deťom vynadať ja aby som ju uchránil pred strachom z opakovania útoku je tiež alarmujúce - veď toto mala spraviť škola a škola mala aj útoku zabrániť a mala to byť škola čo mala volať mňa a nie zrútená dcéra spred školy...


Späť na diskusiu