chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 10.06.2011

Vložil: Ladislav Durkovic

Titulok: Re:Re:Obava

Ak nazyvate utok chlapca na dievca, dokonca skupiny chlapcov na dievca, opakovanie a bez moznosti sa branit hrou, tak dakujem pekne. Este k tomu jej sposobili bolest, traumu, sok. Nie je to skola co nezvladla situaciu? Rodic ma cakat pokym mu dieta zabiju? Alebo co? Prosim vas, nezlahcujte tak hroznu vec ktora sa stala mojej dcere a nerobte prosim z toho ze som nahucal na dvoch chlapcov tragediu, neublizil som im, potrebovali pocitit ze taketo nieco z nemozu nikdy mojej dcere spravit. Malo to tento jediny ucel a ten keby spravila skola, nemusel to robit rodic. A uz som musel chodit do skoly kvoli kriku a zastavilo sa to v spolupraci s triednou a takisto kvoli stipaniu na jar, mala modriny na celom tele, aj to sme v spolupraci s triednou zastavili. Ziadna veda, ale usmernenie. V tomto pripade absentovalo vsetko a v duchu hesla "nesmieme priznat vinu a nevieme riesit dosledky" sa tu hra na robenie vinnika zo mna. Mam svedomie ciste, kedykolvek sa mozem obom chlapcom a aj ich rodicom pozriet do oci. A vy verte comu chcete. Toto ohovaranie je smutny dosledok toho, ze som zriadil toto forum, ktore dava moznost vyslovit kritiku konecne verejne a nie v tichosti riaditelni bez vysledku, ako to doteraz spravili mnohi a nic sa nezmenilo.


Späť na diskusiu