chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 10.06.2011

Vložil: Viktoria Oravcova

Titulok: Facebook

Nie kazdy ma pristup na FB, je tam mnoho Lacovych reakcii, komentov a videi . Neodpustila som si aj ja komentovat jeden z mnohych prispevkov, ktore sa tykaju problemu, na zaklade ktoreho vzniklo toto forum. Tu je moj komentar, aby sinaozaj kazdy vsetko mal moznost si precitat : Ja musim komentovat Laco, vies ze Lunu ma moja dcera aj ostatne baby v triede rada, urcite sa neciti neprijemne a utlacana. To co sa jej stalo by bolelo kazdeho rodica, aj moje deti si s inymi detmi vyparatia kadeco a vzdy som najprv bola ...nahnevana a snazili sme sa to riesit s rodicmi, deti su len deti. Ja viem ze Luna sa velmi zlakala, ze to bola trauma pre nu, ale aj deti , ktore to videli, myslim tvoju reakciu a "riesenie " problemu s 10 rocnymi chlapcami, sa triasli , este aj ked prisli domov. Nemozeme detom ukazovat, ze nasilim vsetko vyriesime a natacanie na mobil v triede, to presne nechceme aby robili, v prvom rade MY ich musime vychovavat. Fakt ma mrzi, ze sa to stalo a hlavne ake nasledky sa na to nabaluju.


Späť na diskusiu