chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 08.06.2011

Vložil: televizák

Titulok: Re:Re:Re:Re:Riaditelka sikanuje rodica a zneuziva svoje postavenie

Najprv študujte poriadne: "Verejných činiteľov je možné v zásade pri ich úradnej činnosti fotiť, aj si ich nahrávať. Existuje na to i stanovisko Európskych súdnych orgánov aj rozhodnutie Ústavného súdu. Je potrebné oddeliť osobný život verejného činiteľa od jeho výkonu právomocí a tým verejnej činnosti, pri ktorej musí strpieť i určité obmedzenia, napr. že si ich niekto pri činnosti odfotografuje, alebo natočí." Ďurkovič ako novnár dobre vie čo môže a čo nie, bol skvelý redaktor a vidno že mu to zostalo aj dodnes. Dobre sa s ním robilo.

Mňa nech si točia aj celý deň, nemám za za čo hanbiť. Ale pani riaditeľka sa zjavne má. A uvedomte si jedno - je len ku cti pána Ďurkoviča že tam neprišiel s "veľkou kamerou", možnosti na to má a toto by si zaslúžilo byť v správach. Ale zjavne nechce s vaničkou vyliať aj dieťa a nechce škodiť Škole ako takej a nepotrebuje niekoho uštvať. Ale osobne by som mu odporučil po tom čo sa tu deje upozorniť aj širšiu verejnosť, lebo takéto správanie verejnej osoby platenej z našej daní je neprípustné a treba na to upozorniť aj iných.

Stále tu niekto nepochopil že čo vyžaduje verejná funkcia a rozdiel medzi voleným verejným zástupcom a rodičom. Veď normálny riaditeľ by hneď dal vyhlásenie že pozýva rodičov na debatu a ako riaditeľ by som ako prvé požiadal Ďurkoviča nech zájde na kávu a nech zbiera ponosy rodičov, lebo ju názory zaujímajú. Nie zamykať sa v kancelárii!! No toto riaditeľka nevie, ona si myslí že vládne a nie že tu má na starosti školu.

Len tým ukazuje, aká je mizerná manažérka, ako aj doteraz brala v úvahu názory rodičov a ako asi "uspeli" a že je mizerná pedagogička a ľudsky sa tiež vyznamenala... Ak by mala svedomie, už to zabalí dávno. Zdá sa že niekto by sa asi inde neuplatnil, tak sa drží zubami nechtami.

Ja som býval v Záhorskej, no decká som tu nedal do školy a čo počúvam tu a aj čo som počul predtým, veru, urobil som dobre.


Späť na diskusiu