chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 08.06.2011

Vložil: Diana

Titulok: Re:Re:Riaditelka sikanuje rodica a zneuziva svoje postavenie

V prvom rade by som chcela velmi podakovat za to ze sa tu konecne nieco deje, lebo ticho sa prizerat na "pani riaditelku" ako to tu vsetko likviduje, mam na mysli kvalitu skoly, je katastrofalny stav. Je mi z toho vsetkeho zle, ze proste ona sama to este nepochopila a nezabalila, ale cim dlhsie tam bude tym to bude pre nu horsie, vyzera to tak ze za tie peniaze co berie sa jej to asi este stale oplati, ale verim ze aj na nu coskoro pride!!! Vam pan Durkovic budem silno drzat palce, ked ste sa na to dali, aby ste "vyboxovali" co najviac!!! Ci uz pre Vasu dceru, ale aj pre dalsich kt.deti navsetvuju skolu prip. skolku a nie su to "Bosnakovci" lebo pan Bosnak a pani riaditelka su jedna "banda". Ktory vedia vsetko len pekne povedat ale tam to asi skoncilo, a maju to stastie, ze su stale ludia kt. im to "zeru". A v pytani penazi su tiez jednotka!!! Co sa tyka skolky tak, to asi este len nastane, pretoze pani ucitelka Dominika, ktora ma momentalne volno, tak by bolo asi lepsie keby si ho zobrala na trvalo, co sa tyka tejto skolky, lebo po sikane ktoru ona "nacvicovala" na detoch, tak to sa len nemo prizeram ze jej to tolerovali. Neviem ci tie ostatne ucitleky maju tiez strach, alebo stres zeby nedaj Boh museli potiahnut dlhsie, ale to je velka katastrofa. Dopocula som sa, ze pri svojich vychovnych metodach, (tym chcem povedat, ze si nevie dat rady s detmi a tym padom tam podla mna nepatri) zamykala deti v satni alebo na WC, tak akoze sorry, ale toto je na mna silna kava, a verte ci neverte, to je pripad pre vyssie organy a ak sa opat vrati na "svoj" post bude sa to urcite riesit. A je mi uplne jedno koho hlavy padnu v tom kole! A to ze sa pani riaditelka po dlhociznom prejave zamyka a nema sil nieco s niekym riesit iba cez zatvorene dvere tiez svedci o jej inteligencii a "cistote"(ta ma podla mna toho tolko za "usami" ze ma stres sama odstupit, lebo by vyslo na javo vsetko co postvarala!A skolnik na plny uvazok o tom pomlcim, toho som tam este robit nevidela, ale hlavne ze sa organizuju brigady!!!


Späť na diskusiu