chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 08.06.2011

Vložil: byvala ziacka

Titulok: Re:nas nazor

Musim povedat, ze ja som sa nastastie tychto slavnych projektov, ktore poznam od sestry uz na tejto skole nedozila. Pani riaditelku som ako ziacka mala moznost poznat 1 rok, bohuzial najhorsi pocas mojho studia na zakladnej, ba dokonca strednej skole. Vsetci kvalifikovani ucitelia poodchadzali hned ako to bolo mozne, pripadne v kratkom case. Naozaj ma prekvapuje, ze pri takom upadku tejto skoly pani riaditelku uz nebola davno odvolana, naopak dokonca bola este znovuzvolena. Ja sama som na mojej strednej skole bola clenkou Rady skoly vele 4 roky, velmi dobre viem ako tieto stretnutia prebiehaju, a ze sa tam konzultuju vsetky problemy a snazia sa pre ne najst riesenia. Peniaze z prispevku ZRPS, ktore je mimochodom v Z.B. jednym z najvyssich putuju na ZLEPSENIE A SKVALITNENIE prostredia skoly, ale v Zahorskej Bystrici to tak nie je. Tam putuju na parkovisko pre pani riaditelku a vobec ju nezaujima, ze deti si veci kradnu, lebo ako jedna z poslednych skol nema uzamykatelne skrinky. Na nasej skole sme mali nielen skrinky, ale aj kamery, aby sa prip. kradeze a sikanovanie dali riesit. Naozaj by ma zaujimalo, kto za touto zenou stoji, ked je schopna sa tak dlho udrzat vo funkcii riaditelky, pretoze to urcite nie su jej vysledky, s ktorymi by boli rodicia a ziaci spokojni. A je dost smutne, ze po tych vsetkych staznostiach nemala dost kuraze na to, aby odisla sama, ale je potrebne ju doslova vystvat z tohto postu. Verim, ze sa v Zahorskej Bystrici zase raz dockame kvalitneho vzdelania.


Späť na diskusiu