chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 07.06.2011

Vložil: bývalá nadmieru spokojná žiačka

Titulok: Re:Radsej som tu ani deti nedal

O tomto fóre som sa dozvedela od rodičov. Rada by som reagovala na "šialenú zástupkyňu", ktorá nás naučila výborne slovenčinu, dejepis a občiansku náuku. Aj keď nám hovorila svoje historky, tak len preto, aby sme si oddýchli, pretože práca a oddych sa má striedať aj počas vyučovacích hodín. Tieto historky hovorila len na druhom stupni, keďže na ňom učila. Bolo to príjemné spestrenie hodiny ( smiali sme sa). Slovenský jazyk nás naučila výborne čo Vás asi nie. Slovo vyprava sa nepoužíva keď už tak hovorí!!! Po prisťahovaní som na túto školu chodila 8 rokov. Dostala som sa na 3 školy bez prijímacích skúšok a to len vďaka pedagógom. V triede sme mali aj slabších žiakov a práve táto pani " šialená zástupkyňa" sa im venovala viac ako mala, a aj tak sme neboli z učivom pozadu. Vždy sme prebrali všetko a s predstihom, zostal nám čas na výlety. Myslím si, že chyba nie je vo vedení a v pedagógoch. Tak sa zamyslite nad tým asi v kom!!!!!!! Som zvedavá, kde budete písať, keď vaše deti budú na stredných školách!! Na budúci rok maturujem a tejto škole vďačím za veľa.


Späť na diskusiu