chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 06.06.2011

Vložil: Ladislav Durkovic

Titulok: Re:Riaditelka sikanuje rodica a zneuziva svoje postavenie

Dakujem pekne za Vasu podporu. Neveril som co pocujem v rozhlase ked sme sa prisli dnes informovat na rodicovske zdruzenie o prospechu nasej dcery.
Isiel som nasledne hned za riaditelkou, zamkla sa do riaditelne. Video zverejnim.
Rovnako vyzyvam a vyzvem aj pisomne starostu s vyzvou na okamzite odvolanie riaditelky skoly, lebo toto je zneuzitie postavenia verejneho cinitela, urazka n cti, ohovaranie a sikana. Budem sa samozrejme branit aj pravnou cestou.
Neviem si predstavit co si o mne moze mysliet tych vyse 200 rodicov z nasej obce a neviem ci vobec este existuje moznost to nejako napravit. Moje meno pospinila, ale myslim si ze vacsina rodicov je inteligentna a pochopi ze toto je krcovity a podly utok niekoho kto nema ciste svedomie a nedokaze zniest otvorene pripomienky mnohych rodicov. Je to neslychane.
Bral som toto forum len ako moznost pre rodicov vyjadrit sa, ale toto je utok na moju rodinu, hodenu rukavicu beriem, tentokrat to tak nenecham.
Este raz vsetkym vdaka za mile slova a maily, prosim, dajte vediet o tomto fore rodicom terajsich aj byvalych ziakov, lebo vacsina rodicov co mi spominala o tomto fore ani netusili, ved sa nemali ani odkial to dozvediet, nijako som to nepropagoval.
Este raz dakujem.


Späť na diskusiu