chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 06.06.2011

Vložil: Jana B

Titulok: vedenie školy

Dobrý deň, musím prispieť aj ja do tejto diskusie, lebo sa ma týka. ZŠ v Záhorskej MALA veľmi dobré meno, čo sa teraz nedá povedať. Príchodom nového vedenia sa všetko zmenilo. Presne ako ste písali, mali viac záujem o to, aby bola trieda vymaľovaná. Moje dve dcéry, ktoré sa tu narodili a žili so svojími vrtovníkmi od narodenia, som musela tiež preložiť v siedmej a ôsmej triede do Dúbravky. Za posledné dva roky sa im vymenilo 5 učiteľov matematiky. Keď sme chceli ako rodičia riešiť túto situáciu, riaditeľka vystúpila proti nám. Mali sme chuť a vôľu riešiť situáciu, ktorú mala ona riešiť. Vôbec sme rodičia nechápali ako sa arogantne správala a nič neriešila. Na druhý deň sme požiadali v Dúbravke o prestup na ich školu. Prečo musia deti zo Záhorskej, ktoré tu vyrastajú, majú svojich kamarátov odchádzať do nových škôl? Prečo ich musíme vystavovať takému stresu? Stratili kontakt so svojimi kamarátmi a až po niekoľkých rokoch na ne nadviazali. Ale aspoň doštudovali na strednej škole bez problémov a teraz sa pripravujú na prijatie na VŠ.


Späť na diskusiu