chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 03.06.2011

Vložil: Samuel Vrsinsky

Titulok: Radsej som tu ani deti nedal

Moja prva informacia o skole, ktora sa mi zdala najlepsou skolou pre deti - blizko, krasny areal... bola o tom, ze na skole vycina sialena zastupkyna, ktora vyprava o tom ze zachranovala tankom koncentrak, ci ze sa lyzickou vyhrabala odneviemkial. Bral som to najprv s rezervou, ale ked som zistil ze je to naozaj tak a videl som cloveka s vyzorom upratovacky a s tymto portfoliom, bolo mi to jasne... Neskutocne. A zastupkyna skoly. Mam firmu a rozumiem formam riadenia a bolo mi hned jasne ze toto je "obrankyna a pritakavacka". Dostatocne razna a dostatocne primitivna aby drzala chrbat riaditelke. Ked bola schopna toto drzat na skole (roky!), tak som si povedal ze si radsej privstanem a decka usetrim tohto a nech chodia do skoly kde to bude ok. A dobre som spravil. Dnes viem ze uz na skole nie je, ale divim sa ze vobec takato riaditelka ostala na svojej stolicke po nastupe noveho starostu po takomto niecom. Skoda toho. Reci je vela, ale chyr robi vela. A nedivim sa ze vsetci rodicia, sice by privitali ze by celu devatrocku decka vychodili tu, doma, beru deti akonahle mozu prec. Naozaj dovod na okamzitu zmenu. Tato skola ma naviac!


Späť na diskusiu