chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 02.06.2011

Vložil: Filip Krizko

Titulok: Obava

Vazeny pan Dudik,

reagujem na Vase vyjadrenie: 4. Niekto si na základe gramatickej chyby v dotazníku urobil názor na kvalitu vyučovania na našej škole. Čo dodať – aj my sme len ľudia. Ale skúste našu prácu hodnotiť na základe dosiahnutých – relevantných výsledkov v porovnaní s inými školami ( monitor, úspešnosť našich žiakov v rôznych súťažiach, prijímacie skúšky a pod.).
Rad by som povedal, ze som si nespravil nazor na skolu na zaklade gramatickej chyby. Moj syn ide do 1. rocnika a pretoze sa zaujimam o jeho buducnost, co je prirodzene, dostal som sa aj na toto forum. Je pravda, ze po rozhovore s viacerymi rodicmi som nepocul na skolu chvalu. Prave naopak, stretol som sa s roznymi negativnymi nazormi. Pozitivny nazor, alebo skor nazor "neriesim" bol iba jeden. Na tomto fore som sa stretol s dalsimi negativnymi nazormi. Preto je prirodzene, ze sa o buducnost mojho syna obavam.
Pisete, ze by som mal skolu hodnotit najma podla dosiahnutych relevantnych vysledkov. To mate urcite pravdu. Zial zatial sa ku mne dostali len alarmujuce vysledky odchodu ziakov a ucitelov zo skoly. Verim, ze moja nevedomost o tych dobrych vysledkoch skoly je iba moja vlastna chyba.
Myslim si vsak, ze keby bolo vsetko v poriadku, toto forum by nevzniklo a nebol by o neho taky enormny zaujem. Nazor ludi, ktori sa na skolu stazovali si vazim a rozhodne ho nechcem podcenovat. Staznosti vsak boli vzdy adresovane vedeniu skoly, nikdy nie ucitelom. Moj subjektivny nazor je, ze menezment skoly zlyhal.
Na zaver by som rad povedal, ze som si na skolu nespravil nazor. To si ani nemozem, pretoze nas syn navstevuje iba skolku a s tou som bezvyhradne spokojny. Moj prispevok mal titulok obava a ta stale pretrvava.
Verim, ze realita bude ina a ze nas syn bude v skole spokojny. Rozhodne Vam fandim a drzim palce.


Späť na diskusiu