chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 02.06.2011

Vložil: Jarmila Lipčáková

Titulok: Re: p.Oravcovej

Prepáčte, ale musím aj ja reagovať na Váš príspevok. Keď som ho čítala, nechcelo sa mi veriť, že toto píše členka Rady školy. Rada školy je orgánom, ktorý presadzuje záujmy žiakov, rodičov, zamestnancov školy a tiež plní funkciu verejnej kontroly. Môžete mi vysvetliť, koho záujmy reprezentujete Vy? Z Vášho postoja nadobúdam pocit, že ste tam len "do počtu", ste so všetkým spokojná a obťažujú Vás kritické poznámky "nespokojencov". Ja som si asi naivne myslela, že člen RŠ sa snaží byť informovaný o fungovaní školy, o postojoch žiakov, rodičov i zamestnancov školy a pri akomkoľvek náznaku problémov sa pokúsi o zabezpečenie toho, že sa problém bude riešiť v spolupráci s vedením školy.
Ak by sme sa mali riadiť Vašou radou a riešiť problémy preložením dieťaťa na inú školu, nakoniec by na Hargašovej ostala len p. riaditeľka so školníkom.
Ja odmietam voziť moje dieťa do iných mestských častí. Zatiaľ sme mali šťastie na výborné p. učiteľky a dúfam, že "naša" p. učiteľka tu bude učiť aj naďalej. Ale čas rýchlo uteká a naša dcéra rastie a čochvíľa sa ocitne na II. stupni, ktorého sa tak obávam. Nebola by som rada, keby ju každý polrok dôležité predmety učila iná učiteľka.
Páči sa mi názor p. Bošňáka, že " radšej vyborný učiteľ v nevymaľovanej triede, ako priemerný učiteľ s digitálnou tabuľou."


Späť na diskusiu