chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 01.06.2011

Vložil: Tibor

Titulok: Re:...

myslite si ze toto je riesenie? "riesila by som to presunom dietata na inu skolu a nie utocenim"...

prave toto tu kritizujeme, my nechceme deti posielat prec z tejto skoly a z nasej mestskej casti kde je nam dobre, kde deti maju kamaratov a maju blizko do skoly... a zial, az prilis vela ludi to takto riesi. minuly rok odislo 44 deti zo skoly a len 4 z toho isli na osemrocne gymnazium, preco?? preco maju vo vyssich rocnikoch do 10 deti v triede a na prvom stupni su plne dve triedy?

toto tu nie su utoky, ale nazory. a kritika ma svoj vyznam. prave preto ze doteraz nedostala nikde miesto, je tu to forum a ja to schvalujem.

tiez mi je luto ze o tom nevedia vsetci rodicia a asi by mali - ak by bola riaditelka korektna, da linku na toto forum na webstranku skoly, ale to nemozme cakat. pise tu pan bosnak, tak si budte ista ze o tom vedia. problem je, ze sa o tom asi nedozvedia rodicia, najlepsie by bolo detom dat do ziackej odkaz pre rodicov ze nech sa pozru a zapoja. ale to je asi nonsens, lebo este aj starostovu anketu pre rodicov riaditelka zastavila a zrusila aj rodicovske zdruzenie naposledy...

to je na tej skole najhorsie, toto divadlo a pretvarka, miesto otvorenej komunikacie a hladania rieseni. radsej kazdy mavne rukou, ma dost svojich starosti, vezme dieta prec len co je to mozne a kasle na to.

skoda. velka skoda. myslim ze by trebalo tu riaditelku a tie zabetonovane mechanizmy co na skole funguju rozbit a urobit z toho naozaj komunitnu modernu otvorenu skolu s kvalitnym vzdelavanim a dobrou atmosferou ako pre ucitelov, tak hlavne pre ziakov a rodicia by boli spokojni.


Späť na diskusiu