chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 01.06.2011

Vložil: Viktoria Oravcova

Titulok: ...

Pozdravujem vsetkych rodicov, neda mi nereagovat na vase prispevky V prvom rade povazujem za slusne uviest svoje meno a priezvisko, uplne anonymne prispevky by mali byt vylucene kedze je to verejne diskusia o "nasej skole" a Laco ju predpokladam zriadil na to , ze chce aby sa nieco riesilo. Ale je to na nom samozrejme. Rovnako nevidim ziadnu reakciu zriadovatela, pripadne clenov Rady skoly za zriadovatela, pripadne clenov ucitelskeho zboru. Dovodom moze byt, ze o nej netusia. Dalej chcem len povedat, ze ja patrim k rodicom, ktori maju to stastie a maju istotu, ze moje dieta je na tejto skole spokojne a preto som spokojna aj ja. Verim a vidim, ze to nie je pripad vsetkych vas, co ma mrzi a obavam sa ze v tomto nasa skola nie je nicim vynimocna Avsak vsetky problemy, ktore chceme riesit, su jedine v kompetencii zriadovatela - predovsetkym mam na mysli vedenie skoly, ucitelsky zbor, system vyucby, financie atd. Preto prosim smerujme tuto diskusiu prave na zriadovatela. Rovnako ak by som ja nebola spokojna pripadne moje dieta, riesila by som to presunom dietata na inu skolu a nie utocenim, jednoducho treba pochopit, ze vyhoviet vsetkym sa neda, vzdy vsetko v zivote je o kompromise, niekde treba ubrat na narokoch a prihliadat na ine benefity, ale potom sa nestazovat. Zaujala ma aj diskusia o brigade, naozaj som sa zabavila ) Vsetci rodicia sa snazia pomoct v ramci svojich moznosti, aj casovych aj financnych a ja predpokladam, ze vsetko robime len a len pre nase deti. Zelam vsetkym krasny den.


Späť na diskusiu