chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 01.06.2011

Vložil: Ivan Bosnak

Titulok: Odchadzajuci - subotnik

Dakujem neznamemu prispievatelovi,

zakladom kazdej debaty je, ze sa ucastnici predstavia, co povazujeme asi vsetci za slusne. Ale internet je mocna zbran a umoznuje skryt sa. Podla mna je to neslusne, podle a porusuje to zamer, s ktorym p. Durkovic tuto debatu spustil.

Skutocne je pre mna tazke zmysluplne debatovat na priehrstie tem, urazok a obvineni.

Pane: ak pisem odpoved na temu X na konkretny podnet X, tak to nemozete nazvat odvadzanim pozornosti, suhlasite? Zavedte temu Y a mozme o nej hovorit. Ja sa jej budem drzat

Nie som protektorom ziadneho vedenia skoly, som rodic ziaka, nic viac, berte to tak, ze som brigadu organizoval ako Ivan Bosnak - nikoho som do nicoho nenutil - suhlasite?

Predpokladam, ze pan Dudik a Hvozdik, ako treneri a dobrovolnici v oblasti Florbalu sa Vam podakuju, presne taketo slova ich posuvaju dalej. Viete nieco o pozitivnej motivacii deti prostrednictvom sportu. Mate lepsi napad? Sem s nim, dajte dva, jeden hned realizujte.

Vedeni skoly neprerabalo kotolnu. Vedenie skoly a aj ja osobne v Rade skoly som vo svojom volnom case tlacil na Zriadovatela, aby konecne vyclenil financie, "obstaral", vybral, objednal firmu - ktora by vedela dat kurenie do poriadku. A Zriadovatelovi sa to podarilo v LETE! V case totalne nevhodnom, preto sa to nestihlo. Vedenie skoly nema prerabat kotolne, to na pedagovov spadne iba v ZB. V inych castiach Bratislavy robia kotolne, okna, chodniky, ihriska, strechy, priecky, podlahy ZRIADOVATELIA. Pedagovovia a Vedenie ich moze pustit do budovy, doziet na nich, vypustit ich, trvat na termine spustenia k 1.septembru. Prosim Vas, hovorte k veci, ziadne taketo obvinenie nikoho nikam neposunie.

Viete prosim Vas uviest, ako ste "nematerialne" ZS s MS pomohli Vy? Poprosim o priklad, akykolvek. Skusme :)

Toto je moj posledny prispevok anonymom.

Ivan Bosnak


Späť na diskusiu