chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 01.06.2011

Vložil: asi ďaľší odchádzajúci

Titulok: Re:Subotnik a jeho bratia

Veľmi pekne ste to napísali a ja s Vami súhlasím vo všetkom. Nepáči sa mi, že pán Bošňák chce presmerovať diskusiu na svoju súkromnú mailovú adresu - nie je to správne. Táto diskusia mala byť vyvolaná už pri prvých zmenách, keď sa rodičia sťažovali a všetko bolo márne. Vtedy pán Bošňák mal šancu vyvolať takúto diskusiu no nestalo sa. Všetci, ktorý deti na tejto škole nechávame, či už na druhom alebo prvom stupni sa snažíme veriť, že bude lepšie a naše deti dostanú patričné vzdelanie porovnateľné s inými školami (napriek neustále sa meniacim učiteľom). Tiež sa divím, že sa vedenie stále sťažuje na neprispôsobivé deti, ale nikdy som nepočula o vylúčení žiaka zo školy... Prvoradé v škole by malo byť vzdelanie a nie reprezentovanie a zviditeľňovanie sa školy športom... Ak sa dieťa nevie správať a nemá patričné výsledky v škole malo by byť vylúčené aj z reprezentácie školy... Na rodičovských združeniach neustále počúvame, že stále menej rodičov prispieva na rodičovské združenie, tento trend je viditeľný hlavne na druhom stupni (podľa zverejnených informácií na stránke školy: https://zshargasova.stranka.info/stranky/zshargasova/B/subory/sumarprispevkovzrhmarec2011.pdf), ale zamyslel sa niekto nad tým, že to súvisí so spokojnosťou rodičov so školou a tým hlavne jej vedením a smerovaním? Od veľa rodičov som počula, že vedenie pri akejkoľvek sťažnosti, začne arogantne útočiť na rodiča, poprípade si to odnesie aj dieťa a preto ho zo školy radšej zoberú... Takýmto spôsobom nám na škole za chvíľočku ostane iba vedenie a zopár učiteľov, lebo mám pocit, že v tejto škole sú najväčším nepriateľom rodičia a potom ich deti.


Späť na diskusiu