chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 01.06.2011

Vložil: Janka

Titulok: Re:Subotnik a jeho bratia

Musím len súhlasiť s Vaším názorom, že "brigádnické opravovanie materiálneho vybavenia nevytvorí dobrú školu. Dobrá škola má vychovávať dobrých žiakov, ktorí budú úspešne pokračovať v štúdiu na stredných školách..". Tiež ma nesmiere mrzí odchod učiteliek, ktoré ste menovali. Máte úplnú pravdu v tom, že táto škola potrebuje nápravu v oblasti personálnej.

Ja som tu síce vytiahla na svetlo tému brigády, ale naozaj som chcela poukázať len na tú nešťastnú vetu, ktorá sa ma tak trochu dotkla, p. Bošňák sa ospravedlnil a ja to beriem. Nemyslím si však, že je na mieste odsudzovať brigády ako také, nie je na tom nič zlé, ak sa aj takto pomáha škole, myslím, že každá pomoc je len vítaná a zas by sme urazili tých, ktorí sa zapojili v dobrej viere pomôcť. Ako som už napísala, všetkým nám v podstate ide o to isté a mali by sme nie deliť sa na nejaké skupinky a útočiť na seba navzájom, ale spoločne sa posnažiť o to, aby sa situácia zmenila k lepšiemu.

Možno by zakladateľ stránky mohol trochu zasiahnuť do debaty, trochu ju "moderovať", aby sme neskĺzli do nejakých vzájomných útokov, ktoré by len zhoršovali komunikáciu, ale aby sme tu vytvorili diskusiu na úrovni, ktorá by konštruktívnymi pripomienkami pomohla kompetentným riešiť situáciu na škole.


Späť na diskusiu