chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 31.05.2011

Vložil: Ivan Bosnak

Titulok: Re:Brigáda / Katka

Dobry den Katka,

Ja som sa nechcel dotknut Vas, nikto necakal 100% ucast, aj ja chodim na sluzobky, aj ja byvam v robote v nedelu, aj ja mavam deti chore. Este raz, slova "opat raz nevyslo" su smerovane ludom, ktorych sme tam pocas tych 11-tich brigad za 8 rokov nevideli ani RAZ, ani steblo prelozit, ani detom krabickovy dzusik doniest, ani len v inom case neprisli piesok do MS prehrabat, hokejbalove ihrisko stavat, travu kosit, pripadne "len tak pomoct". ONI len vsetkych podpichuju "ze chcu pomoct tejto skole" svojimi recami v obci, na plagatikoch, v tlacovinach a na forach uz dlho, vytrvalo a tym sme to adresovali. Zartovne... alebo vazne?

Co zas chyba nam/mne: Pripadne slovko uznania na tomto diskusnom fore nemoze zazniet? Ja som tiez chybal doma pri detoch, lebo to treba zorganizovat, ponakupovat farby, pozhanat/zaplatit gulas, vytlacit letaky, rozniest ich, stroje (kosacky, krovinorezy, benzin) objednat, nakoniec vsetko spratat.

Je mi tazko. Kto nic nerobi, nic nepokazi, tak mi to vychadza. Ale dakujem za spatnu vazbu, cenim si ju a zoberiem to nabuduce do uvahy.

Sme taka mala komunita, taka mala skola, ze by sme vsetci rodicia po brigade mohli hrat fotbal, ale akoby to pre niektorych bolo zakliate a nedari sa nam to.

Ospravedlnujem sa vsetkym, ktorych sa mnou napisany text nevhodne dotkol.

ivan


Späť na diskusiu