chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 31.05.2011

Vložil: Ivan Bosnak

Titulok: Re:Brigáda

Dobry den pani Janka,

som vesely, zovialny, ale aj priamy a prisne logicky clovek. Dakujem za vsetky Vase ucasti na brigadach a samozrejme aj poslednu vetu v podakovani som sformuloval tak, aby som nabuduce "pozval" tych, ktori splnaju 2 podmienky a) opäť neprisli, b) hlasaju verejne, ze "chcu skole pomoct". Vy predpokladam nepatrite do tejto skupiny. TEXT z letaciku prikladam nizsie. Mojou snahou je okrem prilakania na brigadu aj podakovat tym, co dosli, ale aj dat najavo tym, ktori by mozno mohli, aby to nabuduce skusili. A tym, co nikdy nepridu, ale strasne pomoct chcu (jedno akej skole), odkazujem, ze keby boli vsetci taki, tak sa dnes do skoly nedostaneme, lebo je zarastena krovim - preto ten zovialny tonik na koniec. Samozrejme, dnes je vsetko dobrovolne - a od toho slova sa odvija aj slovo dobrovolnik - to su ti, ktori dobrovolne pomahaju, Vy, ja a asi 90% dalsich rodicov. Ospravedlnujem sa, ak som sa Vas dotkol a dufam, ze som situaciu vysvetlil.

S uctou, Ivan Bosnak

"Sme radi, že ste prišli a nabudúce sa tešíme aj na tých, ktorým to teraz OPäŤ nevyšlo – zvlášť na tých, ktorí „chcú veľmi škole v Bystrici pomôcť“ :)"


Späť na diskusiu