chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 30.05.2011

Vložil: Filip

Titulok: obava

Dobry vecer, Laco som velmi rad, ze vznikla tato stranka a verim, ze pomoze vsetkym detom. Nas syn v Septembri nastupi do prveho rocnika ZS. Vzhladom na to, ze je velmi sikovny mam vazne obavy, aby ho skola neznechutila.
Uz vyse roka riesime, ci bude skola vhodna. Rozpravali sme sa s viacerymi rodicmi a na skolu som nepocul jedine slovo chvaly. Naopak, nespokojnych rodicov je vacsina.
Na zapise ma vsak naozaj sokovali. V dokumentoch, ktore sme podpisovali mi doslova udrela do oka hrubka ako hrom. Ked som na to upozornil najblizsie sediacu pani ucitelku, iba s usmevom mykla plecom a okomentovala ... ved to sa stane...
Po tejto skusenosti sa mi tazko veri, ze moj syn dostane kvalitne vzdelanie.
Mozno je to len nahoda, ale rozhodne suhlasim so zmenou vedenia.
Okolo kvalitnej skoly sa siri dobre meno a dobre vysledky. Pokial to tak nie je, rozhodne je za to zodpovedne vedenie a zriadovatel by mal konat.
Napriek vsetkemu sme sa rozhodli, ze syn nastupi prave do tejto skoly. Nechceme mu pokazit detstvo neustalym vozenim do inych mestskych casti a vytrhnut ho z oblubeneho kolektivu a napoly dedinskej atmosfery. Zostava nam verit, ze ked nic nenechame na nahodu dostane syn nakoniec dobre vzdelanie.


Späť na diskusiu