chceme lepšiu školu v Záhorskej Bystrici


Vaše názory

Dátum: 29.05.2011

Vložil: Denisa

Titulok: :(

Ahojte, tiez sa chcem pripojit do diskusie o škole... Nedávno som sa stretla s bývalím spolužiakom, ktorý sa prisťahoval do Marianky a jeho syn by mal íst na našu školu. Bola som dosť šokovaná z toho, čo som sa dozvedela o našej škole a hlavne o jej vedení... Ak má naša škola tak katastrofálny obraz na verejnosti, asi by bolo potrebné, aby sa jej vedenie vymenilo... Spolužiak sem samozrejme syna nedá... Aj moje deti na škole zažili šikanu, nie len zo strany žiakov... a bohužiaľ nič sa nevyriešilo... Možno sme trošku dúfali, že výmenou na poste starostu sa niečo zmení, ale zatiaľ zo strany starostu neviem o žiadnych krokoch, ktoré by smerovali k náprave :( ... Je veľmi smutné, že tak veľa detí a pedagógov neustále odchádza ale ... stále sa nič nedeje... Zopár krát som bola svedkom správania sa pani riaditeľky ku svojim podriadeným a teda byť to moja šéfka, tak tu určite nepracujem a ona má predpokladám minimálne rozbitú hu... Pripájam sa preto k diskusii o škole a vedení a dúfam, že sa nejaké riešenie nájde, aby deti a kvalitný pedagógovia neodchádzali preč...


Späť na diskusiu